Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
X

Modeláž nehtů, gelové nehty, Gel lak

Provozovna uzavřena - " mateřská dovolená "

Nehtová modeláž - nehty Polička

nehtové tipy

Snad každá žena touží být krásná a svůdná, leč příroda každého neobdaří tak, jak by si přál). Proto barvu vlasů poopraví kadeřnice, nedostatky pleti doladí perfektní make up a pokud ženině oku nelahodí věčně otřepané konečky nehtů, vlivem čehož se nehty lámou anebo se musí neustále zkracovat (a lak na krátkých nehtech zrovna nevyniká), má možnost zvolit východisko: pořídí si nehty umělé.

Výhody umělých nehtů jsou hned dvě: za prvé - nehty lze upravit do požadované délky a tvaru (konečky nehtů mohou být rovné, oválné anebo - méně často – do špičky) a za druhé lakování drží na umělých nehtech až neuvěřitelných 14 dní. Vedle těchto předností existují i další (vlastní nehty jsou chráněné před úrazem např. nožem, kolem nehtů se obvykle přestávají tvořit záděry apod.).

Zatímco v zemích na západ od našich hranic a zejména ve Spojených státech amerických má používání nehtových technik dlouholetou tradici, u nás je tento způsob úpravy vlastních nehtů poměrně mladý – počátky sahají do roku 1991. V prvních letech zde nehtoví designéři vytvářely nehty pouze z pryskyřice (tzv. akrylik systém, známý i pod názvem „porcelán“), později se k úpravě vlastních nehtů začaly používat i další nehtové techniky – oblíbeným materiálem se vedle akryliku stal zejména gel vytvrzovaný v UV lampě (tzv. UV gel systém). Existují i další metody – UV akrylik systém (pryskyřice vytvrzovaná v UV lampě) anebo tzv. gel za studena (označovaný také jako „resin gel“ anebo „silk“ či „fiberglas“ event. „hedvábí“).

Každá z těchto profesionálních nehtových technik má své přednosti. Všechny užívané materiály prochází neustálým vývojem, např. oproti předchozím materiálům ty dnešní nežloutnou, jsou mnohem přilnavější (lépe drží na přírodních nehtech, tzn. méně se odchlipují) a vydrží větší nápor (méně se lámou, méně praskají apod.).

Gelové nehty

VÝHODY:
Přirozený vzhled, velmi dobrá přilnavost k vlastním nehtům, snadno opracovatelný, bez zápachu, malá prašnost, možnost pomalejšího zpracování, jelikož materiál tuhne až po vložení pod UV lampu.

NEVÝHODY:
Méně odolný proti mechanickému a chemickému poškození, náročnější opravy a retuše, vysoké pořizovací náklady (dražší materiál, nutná UV lampa na vytvrzování materiálu)

Používám : UV GEL vícefázový - čirý Tento UV gel je možno použít jak pro potahování tipů (prodlužování nehtů), tak pro potahování vlastních nehtů (zpevňování nehtů) jednou vrstvou, ale také pro nanesení několika vrstev (jako při použití 2 a 3 fázových gelů).

gelové nehty Polička

UV akrylik nehty

VÝHODY:
Velká odolnost proti mechanickému a chemickému poškození, přirozený vzhled,velmi dobrá přilnavost k vlastním nehtům, bez zápachu, možnost pomalejšího zpracování, jelikož materiál tuhne až po vložení pod uv lampu, nižší prašnost, snadná oprava a retuš.

NEVÝHODY:
Vyšší pořizovací náklady ( nutná uv lampa na pro vytvrzování materiálu)

acrylic gelové nehty Polička

Gel lak (Gel Polish)

GEL-LAK je revoluční řešení pro lakování nehtů (přírodních i umělých), které SPOJUJE VÝHODY BAREVNÝCH LAKŮ A UV GELŮ:

- neobsahuje rozpouštědla
- při aplikaci nezapáchá jako lak na nehty
- dlouhá životnost
- vysoce přilnavý k podkladu
- velmi tvrdý
- neolupuje se
- odolnější proti chemikáliím
- vysoký lesku na povrchu
Pozn.: GELAKY LZE SPOLU KOMBINOVAT (SMÍCHAT) PRO DOSAŽENÍ RŮZNÝCH BAREV A ODSTÍNŮ

Gellakové nehty Polička
 

 

 

kontaktní formulář
chci zaslat dotaz