Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
X

Kosmetika Primavera Andorrana CZ

Provozovna uzavřena - " mateřská dovolená "

Od svého založení v roce 1994 se Primavera Andorrana s.r.o. postupně stala přední firmou v oboru profesionální kosmetiky v České i Slovenské republice.Během 15 let našeho působení na trhu jsme zařadili do nabídky nové značky a přípravky těšící se mezinárodní prestiži. Naším cílem je nabídnout  zákazníkům co nejširší sortiment, z něhož si mohou vybrat přípravky nejlépe odpovídající jejich potřebám.Základem našeho růstu je vlastní vzdělávací centrum I.I.C. s velkým týmem profesionálů, kteří jsou v neustálém kontaktu s našimi klienty, aby je mohli seznamovat s nejaktuálnějšími novinkami a trendy.Další velmi důležitou podmínkou našeho růstu je důvěra, kterou v nás vkládá více než 8.000 profesionálů, což je naše současná klientela. Díky jejich podnětům a připomínkám jsme dokázali jít stále kupředu a neustále zlepšovat kvalitu služeb.

Profesionální ošetření s okamžitým účinkem proti známkám stárnutí
Viditelně zmírní vrásky, drobné linky a různé kosmetické defekty. Má exfoliační účinek, takže umožňuje hloubkové čištění pokožky, odstranění odumřelých buněk a stažení pórů. Dodává pleti nádherně zářivý vzhled. Pokožka je po ošetření viditelně projasněná, krásně hebká a mladistvá.
Díky šumivému efektu masky je ošetření neobyčejně příjemné.

 

Šampaňské ošetření - NOVINKA

 

Profesionální kosmetika Mesosystem

chemický peeling - kyselina mandlová - kyselina salicylová - kyselina mléčná - kyselina glykolová - kyselina azelaová - kyselina pyrohroznová - kombinované chemické peelingy - ampule - pleťové masky - šampaňské ošetření - Mesoderma Q System - solární kosmetika

Kosmetika MESOSYSTEM CZ

SKEYNDOR je značkou profesionální kosmetiky, k terá v roce 2013 slaví 47 let od svého v zniku.

Zákazníkům nabízí více než 20 produktových řad, které pokrývají každý aspekt estetické péče o pokožku. Díky tomu se SKEYNDOR stal jednou z vedoucích firem na současném t rhu.

Motto: "Poskytovat nejlepší kvalitu - především díky inovačnímu, vědeckému výzkumu a účinným aktivním složkám". Toto heslo se snaží naplňovat již od roku 1966, kdy ve španělské Terrasse došlo k založení společnosti a to Publio Puentem, doktorem chemie a Juanem Morcillou, provozním inženýrem.

Jedná se o španělskou kosmetickou značku, která je známá po celém světě a je specialistou v oboru anti-age péče o pleť, díky skvělému týmu vědců, laboratornímu výzkumu a dlouholetým zkušenostem.

Kosmetické řady SKEYNDOR dnes používá více než 15 000 profesionálů po celém světě, od Kanady až po Nový Zéland.

Skeyndor

kontaktní formulář
chci zaslat dotaz