Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
X

Depilace

Provozovna uzavřena - " mateřská dovolená "

Depilace voskem

Depilace voskem je velmi rozšířenou metodou depilace, při které se chlup vytrhne i s kořínkem. Tato metoda je vhodná na všechny partie těla, avšak má svá úskalí. Depilace roll-on teplým voskem, který byl vytvořen a pečlivě propracován pro ideální profesionální depilaci.Pokud má být depilace opravdu kvalitní, měla by být minimální délka chloupků alespoň 4 mm. V opačném případě by mohlo dojít k tomu, že se všechny chloupky na depilační pásky nezachytí, čímž nebude pokožka dokonale hladká.Depilace voskem se provádí snad na všech částech těla od obočí, přes knírek, ruce, hýždě,třísla až po nohy.Nabízíme předepilační a podepilační ošetřující oleje či emulze pro zpříjemnění a zklidnění pokožky před a po depilaci.

 

Výhody depilace voskem

  • Vydrží až 4týdny;
  • Nižší bolestivost
  • Ochlupení poté dorůstá zpravidla jemnější.
 

Depilace cukrovou pastou - pro malý zájem neprovádím ...

Depilace cukrovou pastou je starodávnou, tradiční a dodnes nejrozšířenější metodou depilace. Cukrová pasta se pro své vyjímečné vlastnosti stává stále oblibenější po celém světě. Jde o nejšetrnější způsob depilace.

Tradiční perská receptura  - bez chemických přísad, parfemace či barviv.

Námi používaná pasta je schválená a testovaná Státním zdravotním ústavem v Praze. 

Depilační cukrová pasta je hmota s velmi zvláštními fyzikálními vlastnostmi, je velice lepivá, ale zároveň soudržná, proto ji při správném zacházení lze velice snadno a v celku odstranit z jakéhokoliv povrchu.

Cukrová pasta nedráždí pokožku přítomností chemikálíí, vše v pastě obsažené je čistě přírodní produkt.

 

Cukrová pasta přilne k chloupkům a odumřelým kožním buňkám, a proto nehrozí poranění pokožky a take je minimalizováno riziko vzniku zarudlých zanícených pupínku.

Cukrova pasta zvladne chloupky už od 3 milimetru, jestli jsou silne doporujčuji narust aspon  5 milimetru, na delce nezalezi zkratim sama podle potreby.Opakované ošetření cukrovou pastou je individuální u každého klienta (dle rychlosti růstu vlasu a depilované části těla), obecně lze počítat s dobou mezi 4 - 6 týdny.

Používáme cukrovou pastu s medem a citrónovou šťávou s protizánětlivými účinky

 

  • med - desinfekční účinky a pomáhá předcházet případnému zanícení,

  • citronová šťáva - působí protizánětlivě.

kontaktní formulář
chci zaslat dotaz